راهنماي سفر به مناطق مختلف جهان
 
نويسندگان
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 69
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 1830
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

تور روسيه تابستان 99

همانطور كه مي دانيد تابستان هميشه فصل پر شوري براي مسافرت به نقاط مختلف دنيا است. حال از آنجايي كه فاصله چنداني با تابستان نداريم، مي توانيد هر چه سريع تر برنامه يك سفر به ياد ماندني را بچينيد. روسيه از جمله مقاصدي است كه براي فصل تابستان بسيار ايده آل مي باشد. چون با توجه به شرايط آب و هوايي آن تابستان بهترين زمان براي سفر به اين كشور زيبا محسوب مي شود. همچنين اگر جزء آن دسته از افرادي هستيد كه به تنوع جاذبه هاي گردشگري علاقه داريد، پس بدون شك روسيه انتخاب مناسبي براي شما خواهد بود. در واقع شهرهاي روسيه هر يك در برگيرنده جاذبه هاي مختلفي بوده و به همين خاطر در شهرهاي آن با جاذبه هاي مشابهي روبرو نمي شويد. علاوه بر اين موضوع روسيه داراي فرهنگ و سنت هاي مختلفي نيز مي باشد كه سفر به هر يك از شهرهاي آن مي تواند شما را با آداب و رسوم مردمان آنجا به خوبي آشنا كند. پس اگر به دنبال ماجراجويي و جمع آوري اطلاعات مختلف در مورد ويژگي مردمان روسيه و جاذبه هاي تاريخي و قديمي آن هستيد، بهتر است كه تور روسيه تابستان 99 را از دست ندهيد. بدون شك سفر به روسيه برايتان به خاطره اي فراموش نشدني تبديل خواهد شد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۵۷:۰۴ ] [ لحظه آخري ]

تور استانبول تابستان 99

استانبول هميشه يكي از شهرهاي جذاب براي گردشگران بوده و نكته جالبي كه در رابطه با استانبول وجود دارد، اين است كه نيمي از اين شهر در قاره آسيا و نيمه ديگر آن در قاره اروپا قرار گرفته است و در واقع تنگه بسفر در بين اين دو نيمه قرار گرفته است. جذابيت هاي استانبول باعث شده تا اين شهر معمولا در صدر ليست گردشگران قرار گيرد. تابستان در راه است و مطمئنا تور استانبول با استقبال چشم گيري رو به رو مي شود. حال سوال مهمي كه در اين ميان وجود دارد، اين است كه چرا ايرانيان در رابطه با سفر به استانبول از خود تمايل زيادي نشان مي دهند؟ از جمله دلايل اين موضوع مي توان به فرهنگ و مذهب مردمان آنجا اشاره كرد. ايرانيان در سفر خود به استانبول از لحاظ عقيده و فرهنگ با مردمان آنجا احساس نزديكي بيشتري كرده و به اين ترتيب آن را مقصد مناسبي براي سفر مي دانند. البته فاصله كم تركيه با ايران و نيز اينكه افراد مي توانند بدون داشتن ويزا به تركيه و شهرهاي آن سفر كنند، مزيد بر علت شده است تا ايرانيان در طول سال از آن استقبال خوبي داشته باشند. در نهايت تور استانبول تابستان 99 مي تواند از بهترين انتخاب ها براي سفر تابستان باشد. استانبول داراي جاذبه هاي متنوع تاريخي و تفريحي است كه براي بازديد از همه آنها بايد زمان زيادي را در نظر بگيريد. بدون شك تعطيلات تابستاني فرصت بازديد از جاذبه هاي مختلف موجود در اين شهر مدرن و زيبا را به راحتي در اختيارتان قرار خواهد داد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۳۱:۲۹ ] [ لحظه آخري ]

تور بلغارستان تابستان 99

بلغارستان جزو آن دسته از كشورهايي است كه به سبب قدمت و پيشينه اش مورد توجه گردشگران قرار مي گيرد. معمولا افرادي كه به تاريخ علاقه زيادي داشته و هميشه براي آشنايي با سرگذشت شهرها و كشورهاي مختلف در تكاپو هستند، دوست دارند براي يك بار هم كه شده به اين كشور زيبا سفر كنند. به همين خاطر اگر شما هم به دنبال مقصدي هستيد كه با جنبه هاي تاريخي و باستاني آن آشنا شويد، شك نكنيد كه بلغارستان بهترين گزينه برايتان خواهد بود. به خصوص كه زمان زيادي هم تا تابستان باقي نمانده و بهترين فرصت است تا وسايلتان را جمع كرده و با تحقيق در مورد ويژگي هاي مختلف اين كشور خود را عازم آن كنيد. همچنين بد نيست بدانيد كه بلغارستان به سبب آنكه در گذشته قسمتي از امپراطوري عثماني را شامل مي شد، فرهنگ آن آميخته اي از فرهنگ هاي تركي و اروپايي است. پس به احتمال زياد از آشنايي با فرهنگ هاي متنوع آن نيز لذت خواهيد برد. مطمئن باشيد كه با تور بلغارستان تابستان 99 خاطرات خوشي را به خود هديه مي دهيد و اين مسافرت جزو آنهايي مي شود كه هرگز فراموششان نمي كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۶:۴۱ ] [ لحظه آخري ]

تور تابستان 99

در همه شهرها و كشورهاي جهان، تابستان فصل اوج سفر ها محسوب مي شود. مدرسه ها و دانشگاه ها تعطيل مي شوند و از برف و باران هم خبري نيست. به ويژه شهرهاي ساحلي در اين فصل، پذيراي گردشگران بسياري خواهند بود. اين مسئله احتمالا امسال بازتاب گسترده تري دارد. با توجه به اين كه بيشتر سفرهاي بهاري كنسل شده اند، چشم ها به تابستان دوخته شده است! مقاصد بسياري را مي توان براي يك سفر تابستاني انتخاب كرد. بعضي جاها شهرت بيشتري دارند و بعضي ديگر، كمتر شناخته شده هستند. با اين حال، انتخاب مقصد سفر به سليقه خودتان بستگي دارد و اين كه چه نوع تفريحاتي را مي پسنديد. امروز قصد داريم با ارائه توضيحات كامل درباره انواع تور تابستان 99 به شما در انتخاب يك سفر مناسب كمك كنيم بهترين مقصد را برگزينيد و بهترين خاطرات را براي خود رقم بزنيد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۲۱:۳۱ ] [ لحظه آخري ]

قيمت تور مالزي


 مالزي يكي از پرطرفدارترين مقاصد گردشگري محسوب مي شود و جذابيت هاي طبيعي و فرهنگي فراواني دارد. تنها مشكل اين است كه فاصله آن با ايران زياد است و به همين دليل، قيمت سفر به مالزي در مقايسه با كشورهاي نزديك تر، بيشتر خواهد بود. اولين نكته در مورد هزينه سفر، تعداد شهرهايي است كه از آن ها بازديد مي كنيد. همه شهرها و ايالت هاي مالزي ديدني هستند و اگر بخواهيد به صورت تركيبي به بازديد از آن ها بپردازيد، هزينه بيشتر خواهد شد. نكته مهم ديگر، تعداد روزهاي اقامت است. البته تورها معمولا در هفت شب و هشت روز برگزار مي شوند اما هر چه تعداد روزهاي اقامت بيشتر شود، هزينه ها نيز بيشتر خواهند شد. فصل و تاريخ سفر نيز روي قيمت ها تاثير مي گذارد. در زمان تعطيلات مهم، فصول خوش آب و هوا و تاريخ برگزاري فستيوال هاي معروف، قيمت ها بيشتر مي شوند. در حال حاضر قيمت تور مالزي بسته به نوع هتل، بازه اي در حدود 5 تا 10 ميليون تومان را در بر مي گيرد. 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۴:۱۳:۴۵ ] [ لحظه آخري ]

درباره تور استانبول

 

استانبول يك مقصد شگفت انگيز براي سفر است. استانبول در مرز آسيا و اروپا واقع شده است و شما با سفر به استانبول مي توانيد از هر دو قاره به صورت همزمان ديدن كنيد. از طرفي موقعيت جغرافيايي استانبول ايجاب كرده است كه فرهنگ، آداب و رسوم و خورد و خوراك مردم استانبول تلفيقي از جهان غرب و شرق باشد و همين مسئله جذابيت شهر استانبول را بي نهايت افزايش داده است.در سفر به استانبول با تور استانبول اين شانس را خواهيد داشت كه از هر دو بخش شهر استانبول ديدن كنيد و تفاوت هايشان را از نزديك ببينيد و از جاذبه هاي گردشگري استانبول در هر دو قاره ديدن كنيد. علاوه بر اين ها، همان طور كه مي دانيد استانبول مقصدي عالي براي خريد است. بهترين لباس ها با بهترين برندهاي تركي و يا بين المللي در خيابان هاي خريد استانبول و مراكز خريد استانبول يافت مي شوند. اگر شما هم عاشق خريد هستيد، معطل نكنيد جهت رزرو و بررسي نرخ پرواز و هتل ها پكيج ها را بررسي كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۴۹:۳۲ ] [ لحظه آخري ]

قيمت تور گرجستان

 

گرجستان يكي از زيباترين مناطق اروپا و آسيا است كه اتفاقا سفر به آن هزينه زيادي ندارد. قيمت تور گرجستان نسبت به ساير كشورهاي اروپايي ارزان تر است كه البته در زمان هاي خاص و يا با انتخاب هتل هاي ارزان تر مي توان هزينه هاي معقولي تري پيدا كرد. قيمت ها معمولا از 1.5 تا 2 ميليون تومان شروع مي شوند و با توجه به امكاناتي كه مي خواهيد افزايش پيدا مي كند. اين هزينه بايت مواردي از جمله هزينه اقامت در هتل، بليط هواپيما، گشت شهري، بيمه و ... در نظر گرفته مي شود كه به نسبت پولي كه مي دهيد كيفيت متفاوتي خواهند داشت.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۵:۳۶:۲۱ ] [ لحظه آخري ]

چرا تور كوش آداسي ؟

كوش آداسي يك شهر ساحلي در كشور تركيه است كه جاذبه هاي گردشگري متعددي دارد. با سفر به كوش آداسي با تور كوش آداسي مي توانيد از مناطق تاريخي تركيه،در نزديكي كوش آداسي مثل افسوس ديدن كنيد.سواحل كوش آداسي نيز از مهمترين جاذبه هاي گردشگري كوش آداسي به شمار مي آيند و تعداد زيادي از هتل هاي كوش آداسي و رستوران هاي آن در اطراف سواحل كوش آداسي واقع شده اند. مجموع اين ها كوش آداسي را به يكي از توريستي ترين شهرهاي تركيه تبديل كرده است خصوصا در فصل بهار و تعطيلات نوروز.

تور كوش آداسي با كشتي كروز يونان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۶:۱۷ ] [ لحظه آخري ]

چرا تور مارماريس ؟

 

مارماريس يك شهر ساحلي زيبا در كشور تركيه است كه در ساحل درياي مديترانه در استان موگلا واقع شده است و يك ساحل شلوغ و پر جنب و جوش با يك تفرجگاه ساحلي طولاني دارد. مارماريس به خاطر شب هاي سرزنده و سواحل زيبايش از شهرت جهاني برخوردار است. در واقع مارماريس درون يك دره بين كوهستان هاي جنگلي و آب هاي كريستالي واقع شده است و يكي از شهرهاي جذاب توريستي تركيه به شمار مي آيد. از طرفي سفر به مارماريس براي تجربه غواصي و دريانوردي نيز بين توريستان سراسر جهان بسيار مشهور شده است. شما هم مي توانيد با رزرو تور مارماريس به اين شهر زيبا و ديدني سفر كنيد و يك تعطيلات آرامش بخش را در كنار سواحل مارماريس تجربه كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۵۳:۲۶ ] [ لحظه آخري ]

درباره تور آنتاليا

آنتاليا يكي از مهمترين مقاصد گردشگري توريستان در تركيه است كه بيشتر به خاطر سواحل جذابش با آب هاي كريستالي و تميز و همين طور تفريحات ساحليش مشهور شده است. البته گذشته از سواحل، جاذبه هاي گردشگري آنتاليا و اماكن ديدني آنتاليا نيز بر جذاب بودن اين شهر به عنوان يك مقصد مسافرتي ايده آل صحه گذاشته اند. اقامت در يكي از هتل هاي لوكس آنتاليا مي توانيد از انواع امكانات تفريحي و رفاهي استفاده كنيد و چند روزي را به تفريح و خوشگذراني تمام عيار اختصاص دهيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۳۶:۴۶ ] [ لحظه آخري ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
نظرسنجی
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب