راهنماي سفر به مناطق مختلف جهان
 
نويسندگان
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 101
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 1862
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

تور بلغارستان تابستان 99

بلغارستان جزو آن دسته از كشورهايي است كه به سبب قدمت و پيشينه اش مورد توجه گردشگران قرار مي گيرد. معمولا افرادي كه به تاريخ علاقه زيادي داشته و هميشه براي آشنايي با سرگذشت شهرها و كشورهاي مختلف در تكاپو هستند، دوست دارند براي يك بار هم كه شده به اين كشور زيبا سفر كنند. به همين خاطر اگر شما هم به دنبال مقصدي هستيد كه با جنبه هاي تاريخي و باستاني آن آشنا شويد، شك نكنيد كه بلغارستان بهترين گزينه برايتان خواهد بود. به خصوص كه زمان زيادي هم تا تابستان باقي نمانده و بهترين فرصت است تا وسايلتان را جمع كرده و با تحقيق در مورد ويژگي هاي مختلف اين كشور خود را عازم آن كنيد. همچنين بد نيست بدانيد كه بلغارستان به سبب آنكه در گذشته قسمتي از امپراطوري عثماني را شامل مي شد، فرهنگ آن آميخته اي از فرهنگ هاي تركي و اروپايي است. پس به احتمال زياد از آشنايي با فرهنگ هاي متنوع آن نيز لذت خواهيد برد. مطمئن باشيد كه با تور بلغارستان تابستان 99 خاطرات خوشي را به خود هديه مي دهيد و اين مسافرت جزو آنهايي مي شود كه هرگز فراموششان نمي كنيد.

 

 

معرفي تور بلغارستان تابستان 99

 

قيمت تور بلغارستان تابستان 99

براي سفر به بلغارستان و تهيه تور تابستانه آن بايد حداقل چيزي نزديك به 7 ميليون تومان در نظر داشته باشيد. البته اين قيمت ثابت نبوده و با توجه به پكيجي كه انتخاب مي كنيد، بيشتر و كمتر مي شود. مثلا اگر مي خواهيد تجربه يك سفر اروپايي ارزان قيمت را داشته باشيد، بايد با رزرو هتل هايي متوسط و پروازهاي داخلي اين امر را محقق كنيد. همچنين بديهي است كه  براي داشتن يك سفر لاكچري و منحصر به فرد با رزرو هتل هايي درجه يك و صندلي هاي ويژه هواپيما هزينه هايتان افزايش خواهد يافت. به همين خاطر قيمت تورهاي گردشگري با توجه به خواسته هاي شما از سفر متغير مي باشد.

 

آفر تور بلغارستان تابستان 99

به طور كلي اگر در فصل هاي كم گردشگر قصد سفر داشته باشيد، راحت تر مي توانيد آفر تورهاي مسافرتي را تهيه كنيد تا در فصلي كه با استقبال توريست ها مواجه مي شود؛ اما در تابستان هم شايد اين شانس وجود داشته باشد! چون ممكن است بسياري از افراد به دليل گرماي تابستان هاي بلغارستان ترجيح دهند كه در فصل ديگري از سال كه هوا كمي خنك تر است، به اين كشور سفر كنند. همچنين با رعايت برخي موارد ساده مي توانيد مخارج خود را در حين سفر به خوبي كنترل كنيد. مثلا اگر در رستوران هاي خارج از هتل وعده هاي غذايي خود را سپري كنيد، تا حدودي قادر به پايين نگه داشتن هزينه هايتان خواهيد بود. همچنين اگر قصد يك سفر مجردي را داريد، مي توانيد با اقامت در يك هاستل از پرداخت هزينه هتل رها شويد. چون معمولا بخش عمده اي از هزينه ها به اقامت در هتل مربوط مي شود؛ اما به طور كل با تهيه تور گردشگري آسان تر مي توانيد از بالا رفتن هزينه هاي سفر خود جلوگيري كنيد. دريافت خدمات ارزان با كيفيتي ايده آل براي هر توريستي پيشنهاد وسوسه كننده اي محسوب مي شود. به همين دليل مي توانيد با مراجعه به صفحه تورهاي همين سايت از جزئيات آنها مطلع شويد و در نهايت بهترين آفر تور بلغارستان تابستان 99 را رزرو نماييد.

 

جاذبه هاي گردشگري بلغارستان

درست است كه در ابتدا گفتيم بلغارستان كشوري با قدمت ديرينه است، اما نبايد فراموش كرد كه تفريحات ورزشي و ساحلي مختلفي در اين كشور نهفته است. در واقع بلغارستان براي افراد با هر سليقه اي كه دارند، جاذبه هاي مختلفي داشته كه مي تواند آنها را خوشحال كند. فقط كافي است كه با توجه علايق خود مقصد مورد نظرتان را تعيين كنيد تا سفرتان به بلغارستان دقيقا هماني شود كه انتظارش را داريد. مثلا شهر وارنا مي تواند جزو بهترين مقاصد براي گردشگران در تابستان باشد. چون وارنا به خاطر سواحل بينظيرش بسيار مطرح بوده و به همين خاطر مقصد ايده آلي براي سفر در تابستان محسوب مي شود. همچنين اگر به تماشاي طبيعت و مناطق بكر علاقه خاصي داريد، شهر وليكو تورنوو مي تواند گزينه بهتري براي شما باشد. حال اگر به قصد آشنايي با تاريخ و فرهنگ مردم بلغارستان به اين كشور سفر مي كنيد و مايليد تا از جاذبه هاي باستاني آن ديدن نماييد، بدون شك بايد پايتخت بلغارستان يعني صوفيا را به عنوان محل اقامت خود انتخاب كنيد. چون بناهاي تاريخي گوناگوني در اين شهر نهفته كه بازديد از هر يك از آنها به خوبي مي تواند پيشينه بلغارستان را برايتان روشن كند. به طور كلي از پارك آبي آكوا پليس، حمام رومي، موزه ها، پارك بورسوا گاردينا، بالچيك، سافاري، دهكده روپيت و... مي توان به عنوان جاذبه هاي گردشگري بلغارستان ياد كرد كه هر ساله مورد توجه گردشگران زيادي قرار مي گيرند.

 

بهترين زمان سفر به بلغارستان

به طور كلي آب و هواي بلغارستان نيمه گرمسيري و مرطوب مي باشد. در نتيجه به راحتي مي توان فهميد كه تابستان هاي گرمي در اين كشور حاكم است. به همين خاطر براي سفر به اين كشور بهتر است مقصدي را انتخاب كنيد كه از امكانات ساحلي برخوردار باشد. چون تفريحات آبي در وسط يك روز آفتابي و گرم بيش از حد لذت بخش است. علاوه بر اينها تابستان از لحاظ تعطيلي مدارس و نيز از بين رفتن ويروس كرونا بهترين زمان براي سفر به اين كشور اروپايي محسوب مي شود. پس بهتر است وقت را غنيمت شماريد و با رزرو تور بلغارستان خيال خود را راحت كنيد كه قرار نيست از سفر جا بمانيد.

 

تور اروپا تابستان 99

 

تابستان را مي توان بهترين فصل براي سفر دانست. بيشتر مردم گرماي هواي تابستاني را به بارش هاي گاه و بيگاه فصل هاي ديگر ترجيح مي دهند. مدرسه ها و دانشگاه ها هم در اين فصل تعطيل هستند و خانواده ها فرصت مناسبي براي سفر كردن به دست مي آورند. ايراني ها امسال فرصت سفرهاي بهاري را از دست داده اند و به همين دليل، تقاضا براي سفر قطعا بيشتر خواهد شد. گزينه هاي متعددي در اختيار علاقه مندان به سفر هست. از شهرها و كشورهاي همسايه تا قاره هاي ديگر. اما تور اروپا تابستان 99 قطعا يكي از بهترين گزينه ها است. سفر به اروپا با شهرهاي تاريخي و مدرن و طبيعت سرسبز و زيبا رويايي هر كسي است كه به سفر كردن علاقه داشته باشد. امروز قصد داريم تمامي جزئيات مربوط به اين سفر را با هم بررسي كنيم. 

 

معرفي تور اروپا تابستان 99


قبل از هر چيز بياييد بررسي كنيم كه اساسا چرا بايد براي سفر تور اروپا تابستان 99 را انتخاب كرد؟ حقيقت اين است كه استفاده از خدمات آژانس هاي مسافرتي، براي افرادي كه مي خواهند سفري بي دردسر و بي دغدغه داشته باشند بهترين گزينه است. به ويژه در مورد مقصدي مثل اروپا. لازم است بدانيد كه فرايند دريافت ويزا براي مسافراني كه به صورت گروهي سفر مي كنند ساده تر است. 
مي دانيد كه دريافت ويزا شينگن فرايند دشواري است. سفر تابستاني از اين نظر هم به نفع شما است. خانواده هايي كه فرزند مدرسه اي يا دانشجو دارند، در تابستان راحت تر ويزا مي‌ گيرند. از اين گذشته، در سفرهاي گروهي كارهاي مربوط به رزرو بليت به عهده كارشناسان آژانس است و شما تنها بايد موارد مد نظرتان را از ميان پكيج ها انتخاب كنيد. پس از انجام اين كار و ارائه مدارك لازم، نيازي نيست از بابت چيزي نگراني داشته باشيد و با خيال راحت مي توانيد منتظر رسيدن روز سفر خود بمانيد. خدمات ديگري را نيز در سفرهاي گروهي دريافت مي كنيد كه از جمله آن ها مي توان به موارد زير اشاره كرد: بيمه مسافرتي، ترانسفر فرودگاهي، گردش شهري، راهنماي فارسي زبان و ... . 

 

قيمت تور اروپا تابستان 99


عوامل متعددي بر قيمت سفر تاثير مي گذارند. از تاريخ و مقصد گرفته تا نوسان هاي نرخ ارز و ... . فصل تابستان اوج سفر در سراسر دنيا است و طبيعتا در اين زمان، قيمت بليت و هتل افزايش پيدا مي كند. با اين حال، روش هايي براي مديريت هزينه ها وجود دارد. اولين راهكار اين است كه هر چه زودتر سفر خود را رزرو كنيد و مدارك لازم براي تهيه ويزا را در اختيار كارگزاران مربوطه قرار دهيد. 
راهكار بعدي، انتخاب هتل هاي ميان رده است. هر چه تعداد ستاره هاي هتل تان كمتر باشد، هزينه اي كه بايد پرداخت كنيد نيز كمتر خواهد شد. پس از رسيدن به مقصد هم بهتر است براي رفت  آمد از وسايل نقليه عمومي استفاده كنيد. به اين ترتيب هم بيشتر با بافت فرهنگي شهر آشنا مي شويد و هم هزينه هاي سفر خود را كاهش مي دهيد. اگر از نظر بودجه محدوديتي نداشته باشيد، در پكيج ها بهترين هتل هاي اروپايي را مي توانيد مشاهده كنيد كه نويد يك تعطيلات رويايي را به شما مي دهند. 

 

آفر تور اروپا تابستان 99


قصد سفر به هر كجا را كه داشته باشيد، بهتر است از مشاوره كارشناسان زبده امر بهره ببريد. به ويژه در مورد مقصدي مثل اروپا كه پر است از شهرهاي ديدني و جاذبه هاي متعدد. ما سعي مي كنيم بهترين پيشنهادها را با بهترين قيمت ها در اختيار سفر دوستان بگذاريم و با ارائه خدمات با بهترين كيفيت، سفري رويايي و خاطراتي عالي براي مسافران رقم بزنيم. 

 

بهترين تورهاي تابستاني اروپا


سفر تابستاني اروپا بسته به پكيجي كه انتخاب مي كنيد شامل مقصدها و شهرهاي مختلفي مي شود. با توجه به گرما و رطوبت هوا، معمولا سفرها به گونه اي تنظيم مي شوند كه شهرهاي ساحلي يا آن هايي كه آب و هواي خنك تر دارند، در مسير قرار بگيرند. البته گرما نيز نمي تواند جلودار علاقه مندان به اروپا شود و كم و بيش همه شهرها ميزبان گردشگران بسياري هستند. 
دو شهر آمستردام و زوريخ در فصل تابستان هواخواهان بسياري دارند. هواي اين شهرها در تابستان مطبوع است و دوچرخه سواري در خيابان هاي سنگفرش و گذشتن از كنار ساختمان هاي قديمي زيبا، براي گردشگران بسيار جذاب است. سواحل بارسلون اسپانيا نيز در اين فصل ميزبان گردشگران بسياري است. مردم به هواي آفتاب گرفتن و شنا و انجام ورزش هاي آبي راهي اين منطقه مي شوند و پس از غروب آفتاب، در كافه ها و كلاب هاي ساحلي تا دير وقت شب به رقص و پايكوبي مشغول هستند.
 مناطق شمالي ايتاليا و فرانسه نيز، مقصدي جذاب براي سفرهاي تابستاني محسوب مي شوند. بلغارستان به عنوان ارزان ترين كشور اروپايي با جاذبه هاي فراوان، طرفداران بسياري دارد و شهرهاي بوداپست در مجارستان و وين در اتريش هم از جمله شهرهاي محبوب اروپاي محسوب مي شوند. شهرهايي كه جاذبه هاي تاريخي و اصالت اروپايي را با طبيعت زيبا در هم آميخته اند و هنر و موسيقي در همه گوشه و كنارهايشان جريان دارد.

خريد تور اروپا در سايت گلبرگ

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۱۶:۴۱ ] [ لحظه آخري ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب