راهنماي سفر به مناطق مختلف جهان
 
نويسندگان
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 107
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 1868
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

قيمت تور هند


هندوستان سرزمين جاذبه هاي رنگارنگ است. تاريخ و فرهنگ كهن و غني باعث شده هر گوشه از اين كشور جلوه اي بي نظير از تمدن آسيايي را به نمايش بگذارد و طبيعتا هزينه سفر به هر يك از شهرهاي اين كشور پهناور، با شهر ديگر متفاوت خواهد بود. از اين گذشته، عوامل ديگري هم روي قيمت ها تاثير مي گذارند. اين كه تورهاي تركيبي را انتخاب كنيد يا تورهاي تكي، مدت اقامت تان چقدر باشد، هتل هاي لوكس و 5 ستاره را بخواهيد يا با يك اقامت گاه ميان رده راضي شويد و ... در حال حاضر قيمت تور هند از حدود شش ميليون هفتصد هزارتومان آغاز مي شود.

 

تور هند ارزان


اساسا سفر به هند، در مقايسه با كشورهاي همسايه، گران تر تمام مي شود. فاصله اين كشور با ما زيادتر است و معمولا تورها به صورت تركيبي و بازديد از دو يا سه شهر برگزار مي شوند. با اين حال، ما هميشه سعي مي كنيم در پكيج ها طيف متنوعي از قيمت ها را ارائه كنيم تا هر كس با هر سليقه و بودجه اي بتواند از سفر كردن لذت ببرد. با بررسي دقيق جزئيات مي توانيد بودجه سفر خود را مديريت كنيد. يك ايرلاين داخلي و يك هتل سه يا چهار ستاره را انتخاب كنيد تا قيمت تور هند كمتر شوند. 

 

تور هند لحظه آخري


بعضي افراد هميشه آماده سفر كردن هستند و كارها را سخت نمي گيرند. (بر عكس بسياري از ما كه براي يك سفر كوتاه از چند ماه قبل برنامه ريزي مي كنيم!) تورهاي لحظه آخري و آفر هاي ويژه آژانس ها، كاملا مناسب اين گونه افراد است. وب سايت ما را هميشه زير نظر داشته باشيد و حواس تان به پيشنهادهاي ويژه و تخفيف ها باشد. در اين حالت مي توانيد تورها را به قيمت ارزان تري خريداري كنيد و سفري با امكانات كامل را تجربه كنيد.

 

تور هند

 

جالب است بدانيد كه سرزمين هند بسيار پهناور است و شايد تا حال نمي دانستيد كه اين كشور ، بزرگ ترين كشور منطقه آسياي جنوبي است و دومين كشور بعد از چين از لحاظ جمعيت مي باشد و بيش از يك ميليارد نفر در آن زندگي مي كنند كه اين انسان ها در دو دسته فقير و ثروتمند قرار دارند و اين يكي از مشخصه هاي هندوستان است كه مردم آن حد متوسط ندارند و با توجه به جمعيت زيادي كه در اين جا زندگي مي كنند ، تضاد و تفاوت سليقه بسياري مي توان در اين كشور ديد و همين مي تواند يكي از دلايل سفر كردن به اين كشور باشد يعني به دنبال آشنايي با آداب و رسوم مردم اين جامعه از اقشار مختلف و كشف حيقيت هايي در باره نوع زندگي آن ها ، لازم به ذكر است كه هندوستان از نظر بزرگي در رده 7 جهاني قرار دارد و داراي 28 ايالت مي باشد ، جالب است بدانيد كه به دليل وسعت و قدمت زياد و همچنين جمعيت انبوه آن در هند 18 گويش رسمي متفاوت وجود دارد و همين يكي از موضوعات جذاب براي گردشگران است ، يكي از چيزهاي جالبي كه شايد نمي دانيد اين است كه جمعيت مشغولين در سينماي هند 70 ميليون نفر مي باشند ، خودتان ديگر تا آخر خط را برويد كه چه خبر است در اين كشور .

مهم ترين همسايه هندوستان كشور پاكستان است كه در حقيقت روابط خوبي با هم ندارند و مشكل اصلي آن ها بر سر كشور گشايي و مرزها است و بيشتر دعواي آن ها بر سر سرزمين كشمير يا همان پنجاب است كه در اصل براي اين كشور است و اهالي آن هم تمايلي به پاكستان ندارند و جالب است بدانيد كه خيلي از بازيگران باليوودي اهل اين منطقه هستند، همسايه هاي شمالي هندوستان كشورهاي چين و نپال هستند و در جنوب با كشور سريلانكا همسايه است ، بنگلادش و ميانمار در شرق هند و در جنوب غربي  آن اندونزي قرار دارند و مرزهاي مشترك زيادي دارد و اقيانوس هند هم يكي از اجزاي اصلي و متصل به اين كشور مي باشد و يكي از استان هاي هند دهلي نو است كه پايتخت سياسي و اقتصادي اين كشور به شمار مي رود كه يكي از شهرهاي زيباي جهان است و داراي جاذبه هاي گردشگري بسيار زيادي است و جالب است بدانيد كه اين شهر مهم ترين قسمت گردشگري هند محسوب مي شود و اگر به هند سفر مي كنيد حتما بايد به اين شهر بزرگ و زيبا برويد و در آن به گشت و گذار بپردازيد ، از آن جايي كه هندوستان سرزمين پهناوري است بدون شك از آب و هواي متنوعي در سراسر كشور برخوردار است و خوب است بدانيد كه هند هم مانند ايران بسيار كهن است و با 5000 سال سن يكي از قديمي ترين تمدن هاي دنيا به حساب مي آيد.

هندوستان هم مانند بسياري از كشورهاي ديگر از تنوع  نژادي و قومي برخوردار است و در اين كشور پهناور زبان هاي مختلف با فرهنگ هاي مختلف را خواهيد ديد و مردم با اديان و مذاهب مختلف به پرستش خداي خود مشغول هستند و جالب است بدانيد كه مردم در هند هندو ، مسلمان و بودايي هستند ، لازم به ذكر است كه هند 3 منطقه مهم دارد كه براي اين سرزمين و همچنين براي كل دنيا از ارزش خاصي برخوردار است و اين 3 منطقه يكي فلات بزرگ و بلند هيماليا ، ديگري شبه جزيره جنوبي هند كه پر از جنگل ، كوهستان ، بيابان ، رودخانه ، درياچه و دشت هاي وسيع است و  در نهايت سومين منطقه مهم جلگه گنگ مي باشد و اقيانوس هند هم در پايين ترين سطح اين كشور قرار دارد و بلندترين هم كه ديگر مي دانيد ارتفاعات هيماليا هستند كه قله آن سومين از نظر ارتفاع در دنيا است .

 

هند از جمله كشورهايي است كه سفر به آن در تمامي ماه هاي سال خوب و لذت بخش است و در هر زماني از سال كه به اين كشور برويد مي توانيد تجربه اي لذت بخش را از سفر داشته باشيد چون تمامي فصل ها در اين كشور پهناور بسيار زيبا است و در همه زمان ها جاذبه اي براي رو كردن دارد تا شما را غافلگير كند ، براي اين كه بخواهيد با به هند سفر كنيد بهتر است كه با كمي آگاهي قبلي ترو ارزان هند را خريداري كنيد و با هزينه كم تري به اين كشور زيبا سفر كنيد ، براي اين كه بتوانيد هند را كامل بگرديد و جاي جاي آن را ببينيد با يك يا دوبار رفتن به اين كشور مطمئنا نمي توانيد موفق به اين دستيابي به اين امر شويد و به همين دليل است كه در شهرهاي هند هميشه مي توان گردشگران را از جاي جاي دنيا ديد.  به طور معمول تور هند را خيلي نمي توان ارزان يا حتي گران دانست به چند دليل و مهم ترين آن نياز ايراني ها به ويزا براي ورود به اين كشور است كه همين اخذ ويزا خود مراحلي و هزينه هايي دارد و دليل ديگر جشنواره هايي است كه در شهرهاي مختلف اين كشور زيبا برگزار مي گردد و همين فستيوال ها باعث هجوم گردشگران به اين جا شده است ولي راه هايي هم براي ارزان سفر كردن به اين كشور وجود دارد و شما در زمان هاي كم توريست و در زمان هايي كه هوا در اين كشور گرم مي شود مي توانيد تورهاي ارزاني را پيدا كنيد و در آن ها شركت كنيد ، اگر به فستيوال و شلوغي علاقه نداريد و عاشق طبيعت و بازديد از معابد هندي ها هستيد ، حتما مي توانيد بسيار ارزان به اين كشور سفر كنيد.

 

مداركي كه بايد براي دريافت ويزاي هند ارائه كرد 

 

ويزاي هند را مي توان با مراجعه حضوري به سفارت هند در ايران و با ارائه مدارك و همچنين به صورت آنلاين دريافت كرد و مداركي كه بايد ارائه دهيد عبارتند از اسكن عكس ، فرم مشخصات تكميل شده ، آدرس و تلفن به صورت كامل ، اسكن صفحه اول پاسپورت ، اسكن ويزاي قبلي هند ، كپي شناسنامه تمامي صفحات و اگر هم حوصله طي كردن اين پروسه را نداريد تنها با يك تماس با كارشناسان تور هند در سلام پرواز ، ويزاي هند را در عرض چند روز دريافت نماييد.

 

فرودگاه هند 

 

نام قبلي فرودگاه " چاپراپاتي شيواجي " ، " سحر " بوده كه نام يك فرودگاه پر تردد در شهر بمبئي مي باشد و اين فرودگاه عنوان بهترين فرودگاه آسياي مركزي را يدك مي كشد كه متشكل از دو ترمينال جدا از هم است كه يكي براي پروازهاي داخلي و ديگري مخصوص پروازهاي خارجي است و از جمله پر رفت و آمد ترين و بهترين فرودگاه هاي هند است كه خدماتي در سطح عالي ارائه مي دهد.

آدرس سفارت هند در تهران:

دفتر سفارت هند در خيابان بهشتي ، خيابان ميرعماد ، خيابان نهم ، شماره ۲۲ قرار دارد. متقاضيان براي اخذ ويزا و كسب اطلاعات دقيق، مي توانند با شماره تلفن ۸۸۷۵۵۱۰۲ تماس بگيرند

جهت مشاهده تور هند با بهترين قيمت ميتوانيد سايت سلام پرواز را مشاهده نماييد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۱۲:۰۷ ] [ لحظه آخري ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب