راهنماي سفر به مناطق مختلف جهان
 
نويسندگان
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 97
دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
همه : 1858
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

سفر به سرزمين تمدن ها با تور چين

 

 

از جاذبه هاي تفريحي، شگفتي و راهنماي سفر با تور چين مي نويسيم. پس با ما همراه شويد چين همان جايي است كه ما آن را به واسطه تمدن بي نظير و منحصر به فردش و پيشينه تاريخي پر فراز و نشيبش مي شناسيم ، اين سرزمين تاريخي با شكوه و با عظمت علاوه بر اين كه توانسته به عنوان پر جمعيت ترين سرزمين در جهان شناخته شود قادر شده تاريخي در حدود 6000 سال را در خود جاي دهد كه البته به اين واسطه نيز افراد مي توانند در آن شاهد هزاران هزار جاذبه تاريخي بي نظير و بي همتا باشند و همچنين شايد جالب باشد بدانيد پين كه يك سرزمين در سمت شرقي قاره آسيا است توانسته بعد از كشور جالب و هيجان انگيز روسيه بيشترين مساحت خشكي و آبي كره زمين را به خود اختصاص دهد و از اين رو به بزرگ ترين و پهناور ترين كشور البته بعد از كشور روسيه در سرتاسر جهان تبديل شود ، پس ما با پر جمعيت ترين سرزمين ، باستاني و كهن ترين تمدن و طولاني ترين تاريخ و همچنين وسيع ترين كشور در جهان روبرو خواهيم بود و ضمنا نا گفته نماند كه افراد در اين سرزمين مي توانند بيشترين خطوط مرزي را مشاهده كنند كه البته اين امر با توجه به مساحت وسيع و قابل توجه خشكي در اين سرزمين چندان هم دور از ذهن نخواهد بود . همه اين ويژگي ها به اضافه تاريخ كهن و پر رمز و راز باعث مي شود گردشگران بسياري به تور چين علاقه نشان بدهند تا تعطيلاتي متفاوت را براي خود رقم بزنند. 

 

قيمت تور چين


قيمت تور چين به عوامل متعددي بستگي خواهد داشت. در مورد مقصدي مثل چين كه فاصله نسبتا زيادي با ايران دارد، قيمت ها طبيعتا نسبت به كشورهاي همسايه بيشتر هستند. زمان سفر هم روي قيمت ها تاثير مي گذارد. هر چه مدت اقامت تان طولاني تر باشد و در فصول پر گردشگر سفر كنيد، هزينه هاي بيشتري را خواهيد پرداخت. در هر صورت، چين يك كشور پر توريست است و به همين دليل طيف متنوعي از امكانات اقامتي و رفاهي را با قيمت هاي مختلف در اختيار مردم مي گذارد. در حال حاضر براي سفر به اين كشور به صورت گروهي و با تور، لازم است هزينه اي در حدود حداقل 14 ميليون تومان را در نظر بگيريد. با افزايش درجه كيفي هتل، اين قيمت نيز افزايش خواهد يافت.

 

تور چين ارزان


اساسا تور چين چندان ارزان محسوب نمي شود اما با در نظر گرفتن بعضي از نكات مي توانيد هزينه نهايي را براي خودتان كمتر كنيد. براي مثال مي توان به مقاصد سفر اشاره كرد. چين يك كشور پهناور است و هر كدام از شهرهاي آن ديدني هاي خاص خود را دارند. با توجه به اين  كه تور به مقصد يك شهر برگزار مي شود يا تركيبي است و شامل بازديد از شهرهاي مختلف خواهد شد، قيمت ها متفاوت هستند. نكته مهم ديگر، انتخاب پرواز است. ايرلاين هاي مختلفي به مقصد چين پرواز برگزار مي كنند كه هر كدام قيمت هاي خاص خود را دارند. با توجه به فهرست قيمت ها مي توانيد موردي را كه ارزان تر است انتخاب كنيد. از اين ها گذشته، در پكيح هاي مسافرتي طيف متنوعي از هتل ها به شما ارائه مي شود. با انتخاب هتل هاي لوكس و 5 ستاره، قيمت ها افزايش مي يابند و هتل هاي سه ستاره طبيعتا قيمت كمتري دارند. 

 

تور چين لحظه آخري


اگر شما هم از جمله افرادي هستيد كه هميشه آمادگي سفر دارند و از فرصت ها استفاده مي كنند، با تورهاي لحظه آخري مي توانيد قيمت هاي كمتري را تجربه كنيد. بعضي از آژانس ها پرازها را چارتر مي كنند و اگر ظرفيت تكميل نشود، قيمت ها را براي جذب مشتري پايين مي آورند. گاهي اوقات هم در نزديكي زمان سفر شاهد افت قيمت ها خواهيم بود. به ويژه در فصولي كه تعداد گردشگران كمتر است. اگر حواس تان را جمع كنيد و به دنبال آفرهاي ويژه برويد، ممكن است بتوانيد تور را با قيمت كمتري خريداري كنيد.

 

تور چين


جالب است بدانيد كه كشور باستاني و تماشايي چين علاوه بر اين كه توانسته بسياري از برترين هاي دنيا را به خود اختصاص دهد توانسته از نظر اقتصادي نيز رده دوم اقتصاد جهان را به خود اختصاص دهد و از اين نظر نيز به يك ابر قدرت تبديل شود ، پس به نظر مي رسد استقبال ميليون ها ميليون گردشگر از تور چين يك امر بسيار طبيعي است و همچنين يكي ديگر از نكاتي كه مي تواند نظر هر بيننده اي را در مورد اين كشور وسيع و مسحور كننده  به خود جذب كند به دست آوردن رتبه چهارم جهاني در بين كشورهاي برتر در زمينه گردشگري مي باشد كه البته به نظر مي رسد در اين زمينه پيشينه تاريخي و فراز ها و فرودهاي اين سرزمين و برخورداري از جاذبه هاي گردشگري تاريخي و طبيعي بي همتا و بي نظير چندان بي تاثير نبوده است و همچنين تمامي اين موارد توانسته چين را به يك انتخاب هميشگي از طرف گردشگران و توريست ها در اقصي نقاط جهان براي يك سفر عالي و بي دغدغه تبديل كند . 

افراد علاقه مند سفره به چين مي توانند علاوه بر بازديد از جاذبه هاي گردشگري از جاذبه هاي طبيعي نيز ديدن كنند و از اين طريق به اوج لذت و هيجان برسند ، در واقع به بيان بهتر مي توان گفت افراد در سرزمين چين به هيچ عنوان در زمينه تفريح و سرگرمي دچار مشكل نمي شوند چرا كه اين كشور كه توانسته به سبب موقعيت جغرافيايي و قرار گيري ويژه از يك سمت به دريا و سواحل زيبا متصل شود و از سمت ديگر به رشته كوه هاي سر به فلك كشيده تيان شان و يا بلندترين رشته كوه هاي جهان يعني هيماليا راه پيدا كند مي تواند براي گردشگران و افراد علاقه مند به خود اين امكان را فراهم كند تا آن ها بتوانند هم از مهيج ترين و دلنشين ترين تفريحات زمستاني  لذت ببرند و هم بتوانند بر روي شن هاي طلايي و سحر آميز خيره كننده ترين و چشم نواز بهترين سواحل قدم بزنند و همچنين بهترين و جذاب ترين تفريحات آبي را تجربه كنند و البته نا گفته نماند كه افراد در اين سرزمين زيبا و تماشايي مي توانند علاوه بر مشاهده موارد ذكر شده به نظاره تفليق مسحور كننده و منحصر به فرد سنت و تكنولوژي شهرهاي موجود در اين كشور بنشينند ، به بيان بهتر افراد با ورود به شهرهاي شگفت انگيز اين سرزمين چون پكن و شانگهاي مي توانند هم بناهاي تاريخي و فرهنگ ها و آداب و رسوم جذب را مشاهده كنند و هم مي توانند از برترين تكنولوژي ها برخوردار شوند و همچنين خوب است بدانيد كه پكن به واسطه برخوردار از اين موارد توانسته عنوان پايتخت سرزمين تمدن هاي برتر يعني چين را به خود اختصاص دهد . 

از جمله عواملي كه سبب شده تا كشور چين بتواند از اقليم و شرايط آب و هوايي بسيار بي نظير و بي همتايي برخوردار شود قرار گيري اين كشور در كنار سواحل رويايي و كوهستان هاي سحر آميز مي باشد و البته نا گفته نماند كه همين آب و هوايي بي نظير و بي همتا سبب شده تا سفر به اين سرزمين در هر زمان و فصلي ممكن باشد چرا كه اين كشور توانسته از آب و هوايي بسيار متنوع و گوناگون برخوردار شود ، پس افراد با خيال راحت و بدون هيچ گونه نگراني در هر ماه و فصلي از سال مي توانند به اين كشور فوق العاده سفر كنند . 

 

تور چين با تخفيف ويژه سال 99 اين امكان را فراهم كرده تا افراد علاقه مند به بازديد از اين كشور بتوانند با شرايطي مقرون به صرفه تر اما با همان كيفيت قبلي به اين كشور مسحور كننده و باستاني بروند ، در واقع همان طور كه گفته شد چين از آن دسته كشورهايي است كه در هر فصلي مي توان به آن سفر كرد اما اين مقصد توريستي عالي و بي عيب و نقص نيز مانند هر كشور ديگر در بعضي از ماه ها و فصل هاي سال مانند زمان هاي جز تاريخ برگزاري فستيوال ها و يا زمان هاي نامطلوب بودن هوا خالي از گردشگر مي شود و درست در همين زمان قيمت هتل ها و بليط هايي هواپيماها به دليل عدم استقبال گردشگران مقدار قابل توجهي كاهش پيدا مي كنند كه البته خريد  در اين زمان نيز مي تواند به افراد در به دست آوردن يك سفر ارزان و مقرون به صرفه بسيار كمك كند ، پس تنها نكته مهم براي يك سفر ارزان و اما با كيفيت به چين انتخاب درست با مشاوران سلام پرواز است . 


مراحل دريافت ويزا چين


يكي از نكات بسيار مهم كه گردشگران و توريست ها بايد قبل از خريد بليط يا رزرو هتل در چين به آن توجه كنند دريافت و ارائه ويزا كشور چين از سمت گردشگران ايراني است ، پس افراد ايراني علاقه مند به بازديد از كشور چين نمي توانند بدون دريافت ويزا از مرزهاي اين كشور عبور كنند و همچنين شايد جالب باشد كه بدانيد دريافت ويزا چين نسبت به ساير كشورها كمي متفاوت است چرا كه گردشگران ايراني خود به صورت مستقل و حضوري نمي توانند به سفارت چين در ايران مراجعه كنند و مراحل و روند دريافت ويزا را خود طي كنند بلكه مي بايست تمامي امور اين ويزا را به وكيل واگذار كنند و البته نا گفته نماند كه افراد مي توانند مدارك خود را به آژانس هاي هواپيمايي معتبر چون آژانس سلام پرواز ارائه دهند و در كوتاه ترين زمان ممكن ويزا گروهي و يا انفرادي خود را دريافت كنند و همچنين گفتني است كه روند دريافت اين ويزا يك ماه به صورت فوري نيز 9 روز كاري زمان خواهد برد ، پس تنها كافي كوله بار سفر خود را مهيا كنيد و امور اخذ ويزا خود را به ما بسپاريد . 

 


جاذبه هاي گردشگري چين


در چين افراد مي توانند از تماشاي جاذبه ها و مناطق گردشگري بي شماري نهايت لذت را ببرند كه البته از جمله اين جاذبه هاي بي نظير مي توان به كوهستان خارق العاده زرد ، لشگر منحصر به فرد سفالين ، باغ وحش هاي بي همتا ، ديوار معروف و مشهور چين ، قصر تابستاني ، معبد آسماني ، ميدان تيان آن من ، معبد مينگ ، معبد لاما ، موزه ملي چين و پل ماركوپلو اشاره كرد . 


رستوران هاي معروف چين


در اين كشور گردشگران مي توانند از طعم هاي لذيذ غذاهاي گوناگون و متنوع بي شماري برخوردار شوند ، در واقع چين همان كشوري است كه توانسته براي دوستداران و عاشقان غذا به يك سرزمين رويايي و بي نظير تبديل شود و همچنين خوب است بدانيد كه با ورود به رستوارن هاي چين علاوه بر اين كه مي توانيد از طعم هاي خوش مزه و بسيار لذيذ غذاها و دسرها بهره ببريد مي توانيد با فرهنگ ها و سنت هاي مختلف مردم اين مرز و بوم نيز آشنا شويد و يك سفر بي همتا و تكرار نشدني را تجربه كنيد و از جمله اين رستوران ها مي توان به رستوران كينگز جوي ، رستوران دي لائو ، رستوران اپرا بومبانا ، رستوران كيپتال ام و رستوران مزون بولود اشاره كرد . 


آب و هواي چين


همان طور كه گفته شد كشور چين توانسته از اقليم و شرايط آب و هوايي بسيار متنوع و گسترده اي برخوردار شود كه از جمله آن ها مي توان به آب و هواي سرد كوهستاني ، آب و هواي معتدل و مرطوب ، آب و هواي نيمه گرم و باراني و آب و هواي گرم و خشك اشاره كرد كه البته به سبب اين امر نيز توانسته از فصل هاي زمستاني بسيار سرد اما خشك و همچنين از فصل هاي تابستاني بسيار گرم اما مرطوب تشكيل شود ، پس با توجه به اين امر مي توان بهترين زمان سفر به اين كشور را در بين ماه هاي شهريور تا مهر كه هوا معتدل تر و مطلوب تر است دانست . 

آدرس سفارت چين در تهران:

سفارت چين در خيابان پاسداران ، چهارراه فرمانيه ، خيابان نارنجستان هفتم ، پلاك 13  قرار دارد. براي گرفتن اطلاعات و يا تعيين وقت سفارت مي توانيد با شماره هاي  22291240 - 22291241 - 22292566 (021)  تماس بگيريد

جهت مشاهده قيمت تور چين مي توانيد سايت salamparvaz.com را مشاهده نماييد.

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۳۳:۲۶ ] [ لحظه آخري ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب