راهنماي سفر به مناطق مختلف جهان
 
نويسندگان
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 5
دیروز : 5
افراد آنلاین : 1
همه : 1728
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

هلند از جمله كشورهاي پر جمعيت اروپا است كه از لحاظ ميزان تقاضا براي اقامت و گردشگري بسيار محبوب است. بازار كار خوب، رونق اقتصادي، سيستم آموزشي در سطح بالا و ... باعث شده تا افراد زيادي از طريق كار، تحصيل و ... براي ويزا هلند اقدام كنند. مهاجرت به اين كشور از طريق ويزا كار هلند، ويزا سرمايه گذاري، ويزا تحصيلي هلند و ... ميسر است كه البته هر كدام شرايط و ضوابط خاص خود را دارند. لازم است. قبل از اقدام براي اخذ ويزا هلند به خوبي در مورد آن تحقيق و بررسي انجام دهيد تا با آگاهي كامل در اين مسير قدم برداريد.


هلند از جمله كشورهاي پر جمعيت اروپا است كه از لحاظ ميزان تقاضا براي اقامت و گردشگري بسيار محبوب است. بازار كار خوب، رونق اقتصادي، سيستم آموزشي در سطح بالا و ... باعث شده تا افراد زيادي از طريق كار، تحصيل و ... براي ويزا هلند اقدام كنند. مهاجرت به اين كشور از طريق ويزا كار هلند، ويزا سرمايه گذاري، ويزا تحصيلي هلند و ... ميسر است كه البته هر كدام شرايط و ضوابط خاص خود را دارند. لازم است. قبل از اقدام براي اخذ ويزا هلند به خوبي در مورد آن تحقيق و بررسي انجام دهيد تا با آگاهي كامل در اين مسير قدم برداريد.

 

 

شما مي توانيد با استفاده از ويزا فرش نارنجي در طي 5 سال چندين بار وارد اين كشور شويد و ديگر نيازي نيست هر بار ويزا كار بگيريد

 

انواع ويزا هلند و شرايط اخذ آن

قبل از اين كه براي هر ويزايي اقدام كنيد ابتدا بايد شناخت كافي از انواع ويزاي هلند داشته باشيد. هر ويزا شرايط خاصي دارد كه اتفاقا مهيا كردن آن ها زمان بر خواهد بود، شرايطي مانند پذيرش دانشگاه يا پيدا كردن كارفرمايي براي قرارداد و ... كه بهتر است همه اين موارد را با دقت بررسي كنيد تا بتوانيد بهترين و مناسب ترين ويزا را انتخاب كنيد. در ادامه چند ويزاي مهم اين كشور توضيح داده شده است.

 

ويزا هلند و تعيين وقت سفارت

 

ويزا توريستي هلند

هلند كه از جمله پر جمعيت ترين كشورهاي اروپايي مي باشد، هر ساله به جهت زيبايي هايش باعث جذب گردشگران زيادي از نقاط مختلف دنيا مي شود. هلند كشوري است كه به راحتي مي تواند خاطرات خوشي را براي مهمانان خود رقم زند و آنها را از بابت انتخابشان راضي نگه دارد. بد نيست بدانيد كه اين سرزمين داراي لقبي بسيار زيبا و سرشار از حس خوب به نام كشور گل ها است. براي سفر نيز بايد به سراغ ويزاي توريستي هلند برويد و براي اين كار بايد مداركي دال بر بازگشت به كشور تان ارائه دهيد. بليت رفت و برگشت، واچر هتل و مداركي از اين دست نشان مي دهد كه سفر شما توريستي است. همچنين بايد گواهي نيز براي تمكن مالي داشته باشيد تا دولت هلند مطمئن شود كه از پس مخارج خود بر مياييد.

 

ويزاي توريستي هلند

 

ويزا فرش نارنجي هلند

كساني كه به سبب شرايط شغلي مدام در حال سفر به هلند هستند و يا شركت هايي كه به منظور منافع كاري و پيشرفت در حوزه تخصصي كاركنان را براي انجام فعاليت و يا حضور در مراسم و جلسات خاصي به هلند مي فرستند، مي توانند با اخذ ويزاي فرش نارنجي به اين كشور سفر كنند. گفتني است كه ويزاي فرش نارنجي داراي مزاياي زيادي براي متقاضيان خود مي باشد. از جمله مهم ترين و به عبارتي بهترين مزاياي اين نوع ويزا مي توان به مدت اعتبار آن اشاره كرد كه هر 5 سال يك بار نياز به تمديد آن مي باشد. به اين ترتيب شما در طي 5 سال مي توانيد چندين بار از اين نوع ويزا استفاده كرده و هر بار مراحل اخذ آن را از سر نگذرانيد.

 

ويزا استارت آپ هلند

همانطور كه مي دانيد راه هاي مختلفي براي گرفتن اقامت در ديگر كشورها وجود دارد. حال اگر شما تصميم داريد با استفاده از راهي كه احتمال موفقيت در آن بيشتر است به اقامت دائم در اين كشور دست پيدا كنيد، مي توانيد از طريق ويزاي استارت آپ شانس خود را امتحان نماييد. در واقع شما تحت عنوان يك كارآفرين خارجي بايد با ايده اي خلاقانه و جديد اقدام به اخذ اين نوع ويزا كنيد تا احتمال موفقيت شما براي داشتن اقامت دائمي افزايش يابد. همچنين بايد بدانيد كه براي گرفتن و استفاده از اين ويزا بايد روحيه سخت كوش و خستگي ناپذيري داشته باشيد چرا كه بايد شرايط ويژه اي را براي خود فراهم آوريد. مثلا بايد به دنبال تسهيلگري مطرح در هلند به عنوان اسپانسر بگرديد و همچنين موفق شويد كه ايده و تجارت تان را در دفتر بازرگاني به ثبت برسانيد و علاوه بر اينها از تمكن مالي ايده آلي هم برخوردار باشيد. شرايط ديگري هم در اين زمينه وجود دارد كه لازم است به قدر كافي در مورد تمامي آنها اطلاعات به دست آوريد.

 

ويزاي كار هلند

 

ويزا تحصيلي هلند

امروزه جوانان زيادي موفقيت و آينده شغلي خود را در گرو تحصيل در كشورهاي خارجي مي دانند. حال در اين ميان هلند نيز مانند بسياري ديگر از كشورها براي دانشجويان زيادي ايده آل به نظر مي رسد. اگر شما هم جزو اين افراد باشيد، پس بايد در خصوص نحوه اخذ ويزاي تحصيلي مطالعه زيادي داشته باشيد. مثلا بايد بدانيد كه ويزاي تحصيلي به دو نوع كوتاه مدت و بلند مدت تقسيم مي شود. همچنين براي مدت زماني كه در اين كشور به منظور تحصيل اقامت داريد، لازم است كه مجوز اقامت موقت دريافت نماييد.

 

ويزاي تحصيلي هلند

 

 

مدارك و شرايط اخذ ويزا هلند

 • پاسپورت معتبر

 • عكس پرسنلي

 • مدارك شناسايي

 • ارائه فرم اخذ ويزا

 • بليت سفر

 • ارائه بيمه سفر

 • واچر هتل

 • گواهي اشتغال به كار و يا اشتغال به تحصيل (ويزا توريستي)

 • ارائه سوابق تحصيلي و ريز نمرات (ويزا تحصيلي)

 • ارائه سوابق كاري و مهارت ها (ويزا كاري)

 • ارائه دعوت نامه كار و يا قرار داد با كارفرما (ويزا كاري)

 • پرينت بانكي

 • نامه تمكن مالي

 • گواهي عدم سو پيشينه (ويزا كاري و ويزا تحصيلي)

 • گواهي سلامت پزشكي (ويزا كاري و ويزا تحصيلي)

 

هزينه ويزا هلند

 • انواع ويزا براي هر فرد 80 يورو

 • انواع ويزا براي براي هر فرد بين 6 تا 12 سال 40 يورو

 • كودكان زير 6 سال هزينه اي ندارند

 

انواع ويزا هلند

 

وقت سفارت هلند

براي ارائه مدارك و پر كردن فرم درخواست ويزا بايد به سفارت هلند واقع در تهران مراجعه نماييد؛ البته براي حضور در اين سفارت لازم است از قبل وقت بگيريد. تنها كافي است اسكن پاسپورت خود را براي سفارت ايميل كنيد. سفارت هلند به كساني كه دعوت نامه كاري و يا پزشكي داشته باشند وقت مصاحبه فوري مي دهد. اين وقت معمولا از يك هفته تا يك ماه بعد از ايميل كردن دعوت نامه است. طبيعتا هر شخصي كه پا به سفارت مي گذارد، مي خواهد كه با درخواستش موافقت شود. به همين خاطر بايد تمام دقت خود را به كار بگيريد تا هيچگونه مشكل و نقصي در مدارك تان وجود نداشته باشد تا درخواست تان ريجكت نشود. از جمله عواملي كه منجر به ريجكت شدن درخواست ويزا مي گردد مي توان به نداشتن تمكن مالي كافي، داشتن سوء پيشينه، اطمينان ندادن از بابت بازگشت به وطن و... اشاره كرد. در رابطه با زمان صدور ويزا نيز بايد بدانيد كه پس از اتمام مراحل تقاضاي ويزا، حدودا پس از گذشت دو هفته تا 21 روز كاري جواب درخواست تان صادر مي گردد.

 

آدرس و مشخصات سفارت هلند

 • آدرس: تهران، فرمانيه، ديباجي شمالي، خيابان سنبل، نبش ارغوان غربي و پلاك 7

 • تلفن سفارت هلند: 23660000-021

 • ساعات كاري: روزهاي يكشنبه تا پنجشنبه در بين ساعات 8 تا 17 بعدازظهر

 

www.golbargtravel.com

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۷:۰۳:۴۳ ] [ لحظه آخري ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب